Mano nuotrauka
Vilnius, Lithuania
Esu žmogus, nelinkęs į savidestrukciją.

rugsėjo 10, 2009

Argi tai pokyčiai?

Sveiki.
Jau praėjo daug laiko nuo mano paskutinio įrašo. Bet iš tikrųjų nieko įdomaus neįvyko :)
Ganėtinai sėkmingai startavau mokslo metų pradžioje. Sužinojau keletą baisių dalykų; aš turiu 7 matematikos pamokas per savaitę. Ir lietuvių kalbos tiek pat. Turėjau. Bet manau, kad ir su 6 pamokom per savaitę egzą išlaikysiu :)
O taip! Labai puiku, šiandien namo drožiau, jau po 1,23 pamokos, nes eilinį kartą pradėjo žvėriškai skaudėti galvą. Nepadėjo nė citramono tabletė, kurią davė mokyklos seselė :D Pagaliau susiprotėjau apsilankyti pas gydytoją, dėl šitų visiškai neprognozuojamų galvos skausmų. Kažkokia rusakalbė vaikų gydytoja man pasakė, kad mano atveju kaltas stresas. Tik jis gali taip staigiai padidinti pulsą, ko pasekoje man ir skauda galvą. Nu sorry, bet aš ja visiškai netikiu. Aš nejaučiu jokio streso. Būna žymiai didesnių stresų, negu buvo šiandien, bet tada galvos kažkodėl neskauda.
Vaistinėj paprašiau stipriausių, kokius turi, vaistų nuo galvos skausmo. Bet jie nepadėjo. Pasinaudodamas gydytojos patarimu, paėmiau ir valerijono tablečių :D Taigi, galvą skaudėjo maždaug 4 valandas, ir praėjo tik tada kai pora valandų pamiegojau. Miegas - geriausias vaistas. Bet labai ilgai užtrunka :) Meilė irgi geras vaistas, bet...Prieš keletą dienų sugebėjau užsirašyti į vairavimo kursus. Faktas: kas vyks į Vilkaviškį, tegul būna atsargus, nes toks sociopatas kaip aš, net ir už mokomojo vairo, yra labai pavojingas :D Tikras kelių žudikas-prievartautojas :D
Ir šiaip, aš manau, kad problema (su mano galva) yra žymiai didesnė, nei stresas.

Ir, blemba, kodėl Noel paliko Oasis. . .

4 komentarai:

 1. heeeyyy :)
  džiaukis savo septyniom savaitinėm pamokom, aš dėl nemokšiškų tvarkaraščių sudarinėtojų gavau tiek litų tiek machės tik po penkias ir niekas nesiruošia man jų duot daugiau (>.>)
  ir aš džiaugiuosi kad tau patinka oasis. Tokia muzika yra gerai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Halo :)
  Aš tikrai džiaugiuosi, kad tu manai, kad Oasis muzika yra gerai :) Jėga!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Net jei ir nežinočiau akivaizdu, kad tu mano bendraamžis:D Taip, lt ir mum pamoką nubraukė, nes tipo mokytojams darbo per daug, už kurį niekas nemoka:)
  Galvos skausmas - wtf? Visiems aplink taip, taigi tu ne išimtis. Tu jau beveik eilinis žmogelis vien dėl to, kad tau skauda galvą:D
  O dėl teisių, jei užsirašei ne mokyklos, o pas privatą, pasakyk, žmogau, kiek moki, nes aš dėl teisių sustūmiau, kadangi 1300lt + visi papildomi važiavimai man pasirodė per dideli pinigai..:(

  AtsakytiPanaikinti
 4. Turbūt bet ką atiduočiau, kad tokie galvos skausmo priepuoliai daugiau niekada nepasikartotų :) O aš pas tokį vietinį čiuvelį varau, tai turėtų atsieiti 900 LT + 32 LT už pirmosios pagalbos kursus :)

  AtsakytiPanaikinti