Mano nuotrauka
Vilnius, Lithuania
Esu žmogus, nelinkęs į savidestrukciją.

vasario 10, 2010

Blue Label

Kartais labai užknisa kai artimi žmonės per daug geria ir neleidžia naktį ramiai miegoti. Gyvenime aš galėčiau būti visiškai ramus žmogus. Bet deja negaliu. Tenka taikstytis su visais tais trukdžiais, kurių dėka man tenka dažnokai vartoti alkoholį, ir nuo šiol retkarčiais vartoti nikotiną. Nea, man negaila tų 2 LT už alų ir 7.60 LT už LM Blue Label. Tai tiesiog kažkas kita. To turėtų nebūti.

Šiandien mokykloje rašėm lietuvių kalbos bandomąjį. Už samprotaujamąjį "Pasaulis be knygų - pasaulis be ateities" rašinį turėčiau gauti 8, o už teksto suvokimą... na gal 6 gausiu. Niekada nemėgau interpretacijų, taip pat kaip ir nemėgau (ir iki šiol) nemėgstu melo. Sutikite, kūrinio interpretacija - savotiškas melas. Juk nėra vienintelės teisingos kūrinio interpretacijos. O jeigu ir yra, tai ją tada težino tik pats autorius, ir ponas Dievas.

Šį penktadienį šimtadienis. Eilinis pasigėrimas. Kas gali daugiau įvykti su klasiokais..?Taip, tai dar vienas pesimistiškas, silpnumo momentui apėmus, parašytas įrašas.

4 komentarai:

 1. Pirmiausia apie cz - ir kiek laiko tau užtenka to gėrio už 7.60 LT :)?

  Antra - šimtadienis - aš jau dvi sav apie nieką kitą negalvoju, o tu sakai tik 'pasigėrimas'? .. žinai, nuoširdus pavydas ir kartu keista, kad nesidžiaugiat vieninteliu tokiu įvykiu pvz. geru pasirodymu (think) :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nežinau kiek užteks, šiandien tik nusipirkau... Stengsiuosi taupiai naudoti, tai kokiom 20 dienų turėtų užtekti ;)
  100-tadienis - nieko ypatingo. Išleistuvės žymiai didesnė šventė. Nėra ko čia džiaugtis išvis.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Spjauk į viską ir į visus.
  Ne tau vienam tenka su kitais taikstytis.
  Gyveni dėl savęs, ne dėl jų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tai joa, jau atšventėm. Tiek prisiliuobiau, kad dar gyvenime taip nebuvo. Krc jau 489 h nemiegojęs. Pz. Reik išsiblaivyt žmogiškai. Iki :D
  :^)

  AtsakytiPanaikinti